Bomberman

Bomberman 1.0.5

Bomberman na Java!

Zalety

  • Podobieństwo do pierwszy gier z serii
  • Dwa tryby gry: Classic oraz Supreme
  • Mozliwość gry poprzez Bluetooth

Wady

  • Brzydka grafika
  • Nic nowego

Niezły
6

Bomberman to darmowa wersja tej klasycznej gry na telefony obsługujące platformę Java. Aplikacja posiada znane od dawna reguły oraz dwa tryby rozgrywki. Jeśli jesteś fanem klasycznych gierek, to Bombermana na Java musi znaleźć się w Twojej kolekcji!

Bomberman na Java ma zasady podobne jak wszystkie inne części i wersje serii. Za pomocą podkładanych bomb gracz musi unieszkodliwić chodzące po planszy potworki. Podczas gry należy uważać na rożnego rodzaju przeszkody, dziwnych wrogów oraz wybuchy własnych bomb. Nasz bohater, tytułowy Bomberman ma też do dyspozycji liczne ułatwienia. Zbierając bonusy może np. zwiększyć siłę swojego ognia.

Grafika Bomberman niestety nie zachwyca. W porównaniu z inną wersją na telefony z Java, Bomberman Atomic grafika prezentuje się słabo. Sterowanie Bombermanem jest proste i podobnie jak w przypadku innych produkcji na Java odbywa się za pomocą kursorów lub przycisków klawiatury 4,6,2,8.

Bomberman to zdecydowanie pozycja dla największych fanów oldskulowych gier. Nie posiada ładnej grafiki, ale broni się wysoką grywalnością. To po prostu jedna z wielu solidnych pozycji dostępna na rynku.

Bomberman

Download

Bomberman 1.0.5

Opinie użytkowników o Bomberman